مشاوره و راهنمایی ۵ - ۲۲۹۱۹۹۸۲ - ۰۲۱
درباره شرکت Docuware

شرکت Docuware (نرم افزار مدیریت اسناد الکترونیکی)

درباره شرکت Docuware نرم افزار های اندکی در جهت کار با سیستم مدیریت اسناد الکترونیکی وجود دارد که قابلیت های کلی در این زمینه را داشته باشند اما در برخی موارد پروتکل های ارتباط با نرم افزارهای دیگر مانند اتوماسیون اداری را ندارند
در بین نرم افزارهای موجود در دنیا نرم افزار DocuWare محصول شرکت DocuWare آلمان از پیشرفته ترین، قابل اعتماد ترین و پرکاربرد ترین نرم افزارهای حال دنیاست.
DocuWare یکی از شرکت های نرم افزاری مدرن مدیریت نرم افزار جهان است که در بیش از 70کشور و به 16 زبان در حال فعالیت می باشد. DocuWare بیش از 175،000 کاربر و تقریبا 16،000 مشتری دارد.
این شرکت در سال 1988 تاسیس شد. دفتر اصلی این شرکت در آلمان می باشد و در کشورهای فرانسه، انگلیس، اسپانیا و آمریکا دفتر رسمی داشته و در سایر کشورها نمایندگان فروش دارد.
DocuWare تمام اجزای مورد نیاز برای مدیریت محتوای سازمانی و مدیریت اسناد و مدارک را فراهم می کند. راه حل های DocuWare بسیار امن و مقیاس پذیر هستند و قابلیت انعطاف پذیری برای ادغام و استفاده از فن آوری های آینده مقاوم را دارد. 
در این راستا و بدلیل همراستا بودن اهداف شرکت فناوری اطلاعات پاسکال سیستم پویا با پیشرفت های اخیر در تکنولوژی، این شرکت نمایندگی سیستم پرقدرت و جامع مدیریت اسناد شرکت DocuWare آلمان را پذیرفته است.

اطلاعات بیشتر در خصوص مدیریت اسناد الکترونیکی

تاریخ به روز رسانی: 1398/11/12
تعداد بازدید: 6584
Powered by DorsaPortal