مشاوره و راهنمایی ۵ - ۲۲۹۱۹۹۸۲ - ۰۲۱
خدمات

خدمات قابل ارائه برای نرم افزار مدیریت اسناد و مدارک داکیوور

الف) ارتقاء نرم افزار مدیریت اسناد و مدارک
ارتقاء سیستم بصورت پله‌ای صورت میگیرد. بدین ترتیب که در صورتی که چند نسخه از قبل به روز نشده باشد بایستی به ترتیب ورژن‌ها به روز رسانی گردد.


ب) پشتیبانی سالیانه نرم افزار
خدمات پشتیبانی سیستم تنها محصولاتی را شامل می‌شود که مجوز استفاده از آن خریداری گردیده است.
خدمات پشتیبانی فقط برای سیستمهای نرم افزار مدیریت اسناد و مدارک DocuWare و Component‌هایی اعتبار دارد که توسط کاربر از نمایندگی خریداری نموده است.
شروع اولین دوره خدمات پشتیبانی در روز اول ماه آغاز و حداقل 15 روز تا حداکثر 45 روز از تاریخ ارائه صورت حساب نرم افزار مستندسازی اسناد DocuWare به نماینده بوده و 12 ماه ادامه دارد.
تمام SDK‌های سیستم نرم افزار بایگانی اسناد اسکن شده DocuWare به طور خودکار در خدمات پشتیبانی آن لحاظ می‌شوند. قیمت‌گذاری خدمات پشتیبانی برای افزونه‌های سیستم موجود، به مدت چند ماه جهت تطابق با تاریخ تمدید قابل انجام است.
خدمات پشتیبانی به طور خودکار در پایان هر دوره برای 12 ماه دیگر تمدید می‌شود، مگر اینکه حداقل 30 روز قبل از پایان قرارداد بصورت کتبی اعلان گردد.
لازم به ذکر است پشتیبانی مربوط به نرم افزار و افزونه‌های نرم افزاری آن می‌باشد لذا ارائه هرگونه خدمات دیگر، شامل هزینه می‌باشد.


ج) خدمات یکپارچه سازی در نرم افزار DMS
قدرت نرم افزار مدیریت اسناد و مدارک DocuWare در کنار سیستم‌های یکپارچه سیستم مدیریت اسناد DocuWare قابلیت اتصال به سیستم‌های یکپارچه سازمانی از جمله SAP و BPMS‌ را دارا می‌باشد. بدینگونه که سیستم مدیریت اسناد توسط Workflow Engine تعبیه شده در آن ضمن اتصال به پروتکل‌های خروجی سیستم‌‌های فوق امکان نگهداری و آرشیو اتوماتیک را مهیا می‌سازد.

مزایای ارتباط با سیستم‌های یکپارچه
بازیابی مستقیم اسناد از سیستم مورد نظر
ادغام فرآیندهای کسب و کار
حفاظت از داده‌ها با کسب مجوز سیستم مورد نظر
ذخیره سازی اسناد و همسان‌سازی در لحظه
ارتباط نرم افزار مدیریت اسناد و مدارک DocuWare با سیستم‌های سازمان

خدمات یکپارچه سازی در DMS
اتصال متقابل سیستم مدیریت اسناد DocuWare و سایر سیستم‌ها بواسطه API

اتصال متقابل سیستم نرم افزار بایگانی اسناد اسکن شده DocuWare و سایر سیستم‌ها بواسطه API این امکان را به سازمان‌ها می‌دهد که سایر سیستم‌ها مانند سیستم‌های گردش مکاتبات ضمن دسترسی به آرشیو اسناد، پرونده‌های مربوطه را در سازمان به گردش در آورده و در اختیار کاربران قرار دهند همچنین می‌توانند پس از حصول نتیجه و هنگام بایگانی اسناد را مجدداً توسط API در DocuWare ذخیره و آرشیو کنند.


نمونه نمودار پردازش فرآیند ارتباط DMS با سیستم‌های کسب و کار
نمونه نمودار پردازش فرآیند ارتباط نرم افزار DMS با سیستم‌های کسب و کار
تاریخ به روز رسانی: 1398/11/16
تعداد بازدید: 7474
Powered by DorsaPortal