مشاوره و راهنمایی ۵ - ۲۲۹۱۹۹۸۲ - ۰۲۱
نسخه ابری
یکی از بهترین ویژگی مدیریت اسناد و گردش کار ارائه راه حل در فضای ابری است. با استفاده از این تکنولوژی می توانید بهره وری تیم را افزایش دهید. راه اندازی سیستم مدیریت اسناد در فضای ابری راه حل موثری برای دیجیتالی کردن فرایندهای کاغذی، ارتقای دانش کارکنان برای پیکربندی گردش کار و ایجاد اطمینان از یکپارچگی اطلاعات اسناد برای ERP، CRM و سایر سیستمهای موجود در سازمان شما است.

مدیریت موثر فرمها در فضای ابری

امروز بدون تقلیل نیازهایتان کار کنید
داکیوور با استفاده از رایانش ابری باعث افزایش سرعت بهره وری سازمان می شود
پردازش و ورود اطلاعات به صورت دیجیتالی بدون دخالت فعالیتهای دستی
گردش کار خود را در راستای فرایندهای کاری و نیاز تجاری خود، یکپارچه کنید.
تمرکز کارکنان خود را به سمت ارزش بالاتر، پروژه های دانش محور و نوآوری سوق دهید

از رشد فردای سازمان خود مطمئن باشید
داکیوور با رایانش ابری برای حل چالشهای موجود راه حل ارائه می دهد
تضمین اطلاعاتی ایمن و تطابق با الزامات دیگر مانند HIPAA و GDPR
پشتیبانی از خواسته های رو به رشد تیم های توزیع شده با استفاده از فرایند موفق any-X

یکپارچه بودن با هسته داخلی سیستم های مختلف نظیر ERP و CRM و ...
داکیوور عنصر مهمی در سازمان شما خواهد بود چرا که با کلیه سیستم های موجود در شرکت ازجمله سیستم مالی، حسابداری، منابع انسانی، حقوق و قراردادها و .. همه از مزایای استفاده از مدیریت اسناد است، و مدیریت اسناد ابری برای گردش کار، اتوماسیون و ... هم راه حل ارائه می دهد.

مزایای استفاده از مدیریت اسناد در فضای ابری

معماری فضای ابری این سیستم از ساختار لایه ای ساخته شده و بالاترین امکانات امنیتی، مقیاس پذیری و در دسترس بودن آسان را ارائه می دهد.
بالاترین امنیت
از داده ها و فایلهای شما به خوبی محافظت می کند. کلود محافظ امنیت، عدم ازبین رفتن اطلاعات و سازگاری با حریم خصوصی شماست. اسناد با AES قفل شده و تمامی ارتباطات رمزگذاری می شود. مخزن داده در آمریکاست و سیستم های تستینگ پیشرفته، مرتب در حال تست امنیت هستند.
مقیاس پذیری بالا
فضای ابری از هر تیم با هر شکل و اندازه ای حمایت می کند.  فضای ابری داکیوور از محیط هایی که مبادله اطلاعات زیاد، گردش کاری کاربران مختلف ، پایگاه های داده متفاوت، سیستم های یکپارچه ساز و برنامه های کاربردی حمایت می کند و این اطمینان را می دهد که فرایندهای کاری بدون توجه به حجم اطلاعات به درستی انجام می شود.
بالاترین سطح دسترسی
رایانش ابری این اطمینان را می دهد که کسب و کار و انجام فعالیت ها، تجزیه و تحلیل های امنیتی، عملکردهای خودکار، نظارت بر سیستم ها و ... در هر زمانی قابل اجراست و محدودیت ندارد. مدیریت اسناد ابری راه حلهای انعطاف پذیری برای فرایندهای کسب و کار ارائه می دهد.
تاریخ به روز رسانی: 1398/11/15
تعداد بازدید: 11452
Powered by DorsaPortal