مشاوره و راهنمایی ۵ - ۲۲۹۱۹۹۸۲ - ۰۲۱
آخرین اخبار/
معرفی نرم افزار آرشیو اسناد
Document Management System
Document Management System
Document Management System
نرم افزار مدیریت اسناد (Document Management System) یا DMS اسناد موجود در یک سازمان را کنترل و سازماندهی می‌نماید. همچنین می‌توان فرایندهای سازمانی را به منظور رهگیری، ذخیره‌سازی و کنترل، مدیریت نمود، در مباحث مدیریتی، اسناد دارای اهمیت بسیار زیادی هستند. بطور کلی نحوه ذخیره‌سازی، مدیریت و رهگیری اسناد الکترونیکی در سازمان را می‌توان به‌عنوان نرم افزار بایگانی اسناد اسکن شده یا (EDMS) تعریف نمود.
ویژگی های کلیدی نرم افزار آرشیو اسناد
 • ذخیره سازی و جستجو اسناد در حجم کلان و با سرعت بالا

  داکیوور از همان ابتدا با رویکرد داده های وسیع ( Big Data ) ایجاد شده است و با اسناد با حجم و تعداد بالا به راحتی و با سرعت بالا کار می نماید. در هر بخش نگهداری اسناد می توان حداقل 4 میلیارد سند بدون در نظر گرفتن حجم فایل ذخیره شده، نگهداری نمود.

 • امکان ذخیره تمام و یا بخشی از اسناد در محل ذخیره سازی مختلف

  می توانید از انواع محل ذخیره سازی SAN – NAS و ... استفاده نموده و یا هر قسمت از اطلاعات را در یک مسیر مجزا قرار دهید ( به دلایل امنیت و محرمانگی ).

 • پشتیبانی از هوش مصنوعی در ورود اطلاعات و جستجوی اسناد

  استفاده از آخرین تکنولوژی هوش مصنوعی جهت ورود اطلاعات خودکار و بازیابی اسناد. اغلب عملیات ورود دستی اطلاعات بوسیله الگوریتهای هوش مصنوعی و بر اساس شناسایی متن اسناد صورت گرفته و بدین ترتیب از اتلاف وقت جلوگیری می گردد.

 • ایندکس گذاری هوشمند

  ایندکس گذاری کاملا خودکار، مدارک را دسته بندی کرده و برای کلمات، ایندکس مرتبط جستجو می کند. تاییدیه و اصلاحیه کاربران بر ایندکس گذاری های خودکار انجام شده، باعث ارتقای سیستم یادگیری هوش مصنوعی نرم افزار می شود که ازین بازخورد جهت انتساب کلمات ایندکس به مدارک بعدی، پس از هر یادگیری می کند. دسته بندی خودکار مدارک بر اساسا کلمات ایندکس گذاری پیشنهادی یادگرفته شده سیستم آموزشی، کاربر با اصلاح ایندکس ها به سیستم آموزش می دهد که دفعات بعدی ایندکس گذاری بهتری انجام شود. مقایسه نتایج با داده موجود از برنامه های دیگر بطور مثال ERP و فیلتر گذاری آنها امکان فعال و غیر فعال کردن ایندکس گذاری برای سازمانی خاص شناخت خودکار زبان مدارک ( به غیر از زبان یونانی و زبان هایی که با حروف الفبا یونانی هستند. )

 • قابلیت تعریف چاپگر DocuWare Printer

  این قابلیت امکان پرینت اسناد از نرم افزارهای موجود سازمان را مهیا کرده تا بدون چاپ کاغذ به صورت اتوماتیک اسناد در گروه های خود وارد شده و ورود اطلاعات هم به صورت اتوماتیک انجام میگیرد.

 • قابلیت ورود اسناد به صورت اتوماتیک و هوشمند از یک مسیر مشخص همراه با تعریف Job

  با استفاده از این قابلیت هنگام اسکن و یا ورود اسناد به صورت اتوماتیک نوع سند تشخیص داده میشود و داده های آن OCR شده و ورود اطلاعات اتوماتیک انجام میگردد. این مسئله باعث کاهش زمان ورود اطلاعات و کاهش خطای انسانی ورود اطلاعات می گردد.

 • بازیابی اطلاعات موجود در داکیوور از درون برنامه های دیگر توسط ارتباط هوشمند

  ارتباط هوشمند یا Smart Connect باعث ارتباط مستقیم از درون برنامه دیگر به داکوور می گردد به طوری که برای پیدا نمودن اسناد، نیازی به ورود به داکوور و جستجو نبوده و مستقیما از درون برنامه های دیگر اسناد بر اساس فیلدهای اطلاعاتی مانند شماره مشتری و ... جستجوی اطلاعات صورت گرفته و به کاربر نمایش داده می شود.

 • قابلیت یکپارچه سازی پیشرفته با سایر نرم افزار های دیگر

  ارتباط نرم افزار های موجود در سازمان با سیستم مدیریت اسناد یکی از چالش برانگیز ترین مسائل استقرار نرم افزار می باشد و این ارتباطات منجر به سهولت استفاده و جلوگیری از اتلاف زمان برای بازیابی اسناد از نرم افزارهای دیگر می گردد. قابلیتهای توسعه پذیری داکوور و API بسیار قدرتمند جهت استفاده DMS در سایر نرم افزارها و اتصال به سیستم های حیاتی سازمان توانسته است این مسئله را به خوبی انجام دهد. یکپارچه سازی یا Integration بوسیله نمایش اطلاعات اسناد در سایر سیستم ها، ورود اسناد از سایر سیستم ها و دریافت اطلاعات فیلدهای کلیدی از سایر بانک های اطلاعاتی موجود در سازمان باعث سرعت بخشیدن در امور جاری شده است.

مشخصات فنی نرم افزار آرشیو اسناد
Technical Features
دسترسی آنلاین به DocuWare از طریق مرورگر، بدون نصب سرویس گیرنده و از طریق مرورگر فایل ویندوز
فضا برای همه اسناد: گرفتن و بایگانی اسناد درDocuWare
سینی اسناد الکترونیکی: سازماندهی اسناد قبل از ذخیره سازی
ذخیره اسناد و اضافه کردن کلماتIndex
بازیابی سریع و آسان اسناد، نمایش اسناد بایگانی شده
فهرست بندی کامل و جستجو( Fulltext Search)
ویرایش، اسکن و ذخیره اسناد و انتقال / ارسال اسناد بایگانی
تمبر الکترونیکی در Viewer DocuWare
اداره سازمان، مدیریت نسخه، مدیریت سیستم، رمزهای عبور امن، امضای دیجیتالی
بررسی کامل و راحتی حداکثر کاربر به همراه یکپارچه سازی قابل انعطاف سیستم
ذخیره اسناد با استفاده از عملکرد چاپ در برنامه های خود
برنامه ورود اطلاعات DocuWare : پوشه ها و اسناد ورودی را بررسی می کند
اخبار
News
نرم افزار سیستم یکپارچه مدیریت اسناد و آرشیو توسط کارشناسان بخش DMS شرکت پاسکال سیستم پویا در پتروشیمی پارس نصب و راه اندازی گردید.
1399/08/16
نرم افزار سیستم یکپارچه مدیریت اسناد و آرشیو توسط کارشناسان بخش DMS شرکت پاسکال سیستم پویا در پتروشیمی پردیس نصب و راه اندازی گردید.
1399/08/16
نرم افزار سیستم یکپارچه مدیریت اسناد و آرشیو توسط کارشناسان بخش DMS شرکت پاسکال سیستم پویا در شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) نصب و راه اندازی گردید.
1400/04/16
نرم افزار سیستم یکپارچه مدیریت اسناد و آرشیو توسط کارشناسان بخش DMS شرکت پاسکال سیستم پویا در راه اندازی نرم افزار مدیریت آرشیو اسناد الکترونیکی در شرکت مبین انرژی خلیج فارس (پتروشیمی مبین) نصب و راه اندازی گردید.
1400/04/16
ماژول های توسعه داده شده روی نرم افزار DocuWare
امکان مشاهده اسناد توسط تعداد نامحدودی کاربر، از طریق این ماژول فراهم می گردد.
نرم افزار DorsaRW قابلیت ذخیره، جستجو و ویرایش اسناد را برای کاربرانی که دسترسی لازم را دارند، فراهم می کند.
برنامه Integration به منظور ایجاد ارتباط سایر برنامه­ های موجود در سازمان با برنامه مدیریت اسناد DocuWare ایجاد شده است.
امکان کانورت اطلاعات از فایل اکسل به نرم افزار Docuware، از این طریق فراهم می گردد.
این نرم افزار می‌تواند نوع اسناد را با توجه به قالب های معرفی شده به نرم افزار تشخیص داده و به عنوان ایندکس ذخیره نماید.
این نرم افزار بومی شده نرم افزار Docuware Windows Explorer می‌باشد و تمامی قابلیت های آن را دارا می باشد.
گواهینامه و اعتبارنامه های فنی
Certificates and Credentials
شرکت پاسکال سیستم پویا تنها نماینده شرکت DocuWare آلمان در کشور ایران بوده و به علت داشتن پیشینه قوی در طراحی و پیاده‌سازی پورتال‌های سازمانی، خدمات مدیریت الکترونیکی اسناد را در این زمینه در اختیار مشتریان قرار می دهد. اعتبار این محصول، گواهینامه هایی است که از شرکت های مختلف دریافت کرده است.

با نرم افزار آرشیو اسناد یا DMS اسناد موجود در سازمان خود را کنترل و سازماندهی ‌نمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
جهت ارسال پرسشها، پیشنهادات و انتقادات خود بر روی لینک زیر کلیک کنید.
اگر برای استفاده از سیستم مدیریت اسناد الکترونیکی سازمان خود سوالی دارید، کارشناسان ما شما را راهنمایی میکنند. برای درخواست دمو یا تماس، فرم زیر را تکمیل کنید.
Powered by DorsaPortal